• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

I zgjuar është ai që e gjen këtu dhuratën e 7-8 marsit

Ka një vend në Tiranë ku mund të gjeni gati, ose të realizoni me porosi idenë perfekte të dhuratës së 7-8 marsit!
Stina e re sjell me vete edhe gëzimin e të dhuruarit udhërrëfyesve më të rëndësishëm të jetës tonë, nënës edhe mësuesit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oazi festiv (@oazi_festiv_handmade)

E keni menduar ose jo dhuratën, ne kemi një guidë perfekte për ju që ka në qendër ‘Oazin Festiv’ një punishte e vogël që bazohet mbi kreativitet dhe detaje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oazi festiv (@oazi_festiv_handmade)

Ju vetëm ëndërroni dhe ata do ta bëjnë realitet. Në një kohë kur simbolikja vlerësohet më shumë se diçka që kushton shtrenjtë, ju duhet vetëm të zgjidhni fjalët e ëmbla për t’ia dedikuar nënës suaj ose mësueses dhe t’i derdhni në ide produktesh autentike të cilat i gjeni vetëm në Oaz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oazi festiv (@oazi_festiv_handmade)

Ka pafund zgjedhje që përfshijnë edhe foto me nënën tuaj dhe ajo do ketë një kujtim që sa herë ta shohë do ju mendojë ju.
E njëjta gjë vlen edhe për mësuesen. Nëse njëra prej tyre meriton mirënjohje dhe respekt as mos nguroni t’ia shprehni, por gjeni mënyrën më të këndshme për ta bërë këtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oazi festiv (@oazi_festiv_handmade)

‘Oazi Festiv’ do ju ndihmojë të krijoni dhurata që zgjasin përgjithmonë, njësoj si kujtimet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oazi festiv (@oazi_festiv_handmade)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oazi festiv (@oazi_festiv_handmade)