• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

I thanë po njëri-tjetrit, Venera Lumani dhe Lindi Islami përjetojnë momente të jashtëzakonshme gjatë pushimeve

Çifti i këngëtarëve Venera Lumani dhe Lindi Islami i kanë thënë “PO” njëri-tjetrit ditën e djeshme, duke kurorëzuar në fejesë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Dyshja kanë zgjedhur Spanjën, larg familjarëve dhe miqve të tyre për të shijuar zyrtarizimin e ndjenjës së tyre. Që andej ata postojnë dhe ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale foto dhe video me lumturinë që ju shkëlqen fytyrën.

“Ditët më të bukura të jetës”-shkruan Venera që nga Barcelona, tashmë me statusin e ri, si një vajzë e fejuar./revistawho.com