• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

I propozon të dashurës për martesë por… plas e qeshura pas këtij ‘gabimi’ (VIDEO)

Një djalë ka menduar që t’i propozonte për martesë në një mënyrë krejt të veçantë të dashurës së tij. Teksa çifti nga New Yorku ishin në stadium duke ndjekur një ndeshjen, ai nxjerr unazën dhe ulet në gjunjë për t’i propozuar por… i bie unaza dhe i humb mes këmbëve të tifozëve të tjerë. Ky moment i sikletshëm ka zgjatur pak por në fund me ndihmën e personave që ndodheshin afër tij, e ka gjetur unazën e më në fund ka mundur t’i propozojë duke marrë një ‘Po’ si përgjigje.

https://www.youtube.com/watch?v=09FkvXwGxM8