• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

I pezulluan patentën, Shkëlzen Berisha ka “shoferen” më të bukur në Tiranë

Disa ditë më parë lajmi se Shkëlzen Berishës iu pezullua patenta u bë kryefjala e mediave rozë. Megjithatë duket se tanimë Shkëlzeni ka gjetur zgjidhjen më të mirë për të udhëtuar me makinë.

“”Patenta” e re”, ka shkruar Berisha krah fotove të fundit të publikuara në llogarinë e tij në ‘Facebook’  ku shfaqet krah partneres së tij, Armina Mevlani.

Dyshja janë shfaqur shumë të qeshur krah njëri-tjetrit duke treguar se e kanë shijuar shumë këtë xhiro bashkë.

Edhe ndjekësit kanë pohuar të njëjtën gjë në komentet e tyre duke lënë një sërë komplimentesh dhe pëlqime tek fotot e çiftit./revistawho.com