• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

I hedhin reçipetat në skenë në mes të koncertit, ja si reagoi Ledri Vula

Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula, sezonin e verës e ka tepër të ngarkuar me ftesa për koncerte në trojet shqiptare dhe më tej. Sigurisht në evente të tilla ndonjëherë ka edhe incidente apo ndodhi të pazakonta, por kjo që i ka ndodhur mbrëmjen e kaluar Ledrit i ka lënë të gjithë pa fjalë. Një vajzë nga publiku ka hedhur reçipetat në skenë gjatë performancës së tij. Djaloshi simpatik nuk ka nguruar t’i marrë dhe t’i afrojë te kamera duke bërë edhe një koment për madhësinë e tyre. Për më tepër ndiqni videon epike./revistawho.com

Mashalla shum bukur 🤭😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on