• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

I gjithë stafi i vihet kundër, Meghan Markle i habit të gjithë me vendimin e fundit

Stafi i Meghan Markle është revoltuar me rregullat që dukesha ka vendosur për shtëpinë e saj të re në Frogmmore Cottage. Ajo nuk i ka lejuar ata të parkojnë pranë shtëpisë së re të çiftit mbretëror, madje ka kërkuar që ta vendosin makinën e tyre 1.6 kilometra larg shtëpisë në parkingun publik.

Ky vendim i saj ka bërë që gjithë stafi ta përflasë më shumë dhe të ironizojë vendimin më të fundit të Markle.

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo kërkoi ndërrimin e të gjithë stafit që kujdesej për të në pallatin ‘Kensington’, duke shkaktuar si gjithmonë shumë zhurmë në familjen mbretërore./revistawho.com