• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

I fshehur si kameraman, Elgit Doda surprizon fansen e paralizuar

Këngëtari i njohur Elgit Doda është shumë aktiv kohët e fundit si me muzikën, ashtu edhe me daljet televizive. Pak minuta më parë, Elgiti ka surprizuar një fanse të tijën në rubrikën ‘Ka një mesazh për ty’, pjesë e spektaklit ‘E diela shqiptare’. Këngëtari i fshehur si kameraman ka arritur ta bëjë të lumtur Anxhelën, një fanse ndryshe nga të tjerat. Ajo është e paralizuar dhe kishte dëshirën e madhe për të takuar qoftë edhe një herë Elgitin, të cilin e adhuronte prej kohësh.Kjo surprizë ishte vërtetë emocionuese, sa të gjithë janë përlotur.

Kujtojmë që këngëtari është në një lidhje dashurie me moderatoren Klea Huta./revistawho.com