• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

I “fiksuar” pas aktoreve, ish-i dashuri i Ariana Grande në një lidhje të re

Ish-i dashuri i Ariana Grande, Pete Davidson është në një lidhje të re me aktoren e ‘Once Upon A Time In Hollywood’, e cila quhet Margaret Qualley. Sipas ‘UsWeekly’ ata do ta zyrtarizojnë lidhjen e tyre këtë javë në tapetin e kuq të filmit në Venecia. Një burim ka shtuar se ata kanë shumë muaj që janë njohur me njëri-tjetrin dhe se aktorja ndihet shumë e ekzaltuar për këtë njohje.
Kujtojmë se disa kohë më parë, Pete ishte në një lidhje me aktoren Kate Beckinsale./revistawho.com