• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

I dashuri i Khloe tregon arsyen e tradhtisë, të jetë thjesht justifikim?

Khole solli mbrëmjen e kaluar në jetë vajzën e saj, ndërsa një ditë më parë lidhja e saj me Tristan Thompson, që është edhe babai i fëmijës u duk se mori fund. Bëri xhiron e rrjetit video ku ky i fundit shkëmbente puthje me femra të tjera, një tradhti e hapur që e rëndoi shumë Khloe-n emocionalisht.

Rezultate imazhesh për klohe and tompson

Tashmë pas lindjes duket se gjërat po shkojnë mirë, madje thuhet se gjërat janë zgjidhur mes çiftit. Si arsye të tradhtisë Tristan ka treguar se është faji i fanseve. Bëhet e ditur se ai i ka thënë Khloe-s se ato i janë vardisur dhe nuk e lënë rehat. Të jetë thjesht justifikim?/revistawho.com