• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

I biri nuk i ngjan vetëm nga pamja, tashmë Gjiko dhe Zëri vishen njësoj

Gjiko dhe Elita u bënë prindër të një djali pak muaj më parë dhe fotot e tij janë kthyer në kryefjalën e profileve të tyre në ‘Instagram’. Dy personazhet e njohur të ekranit kanë rrefyer shpesh mes fotosh të thjeshta emocionet dhe çdo përjetim që ju jep prindërimi.

Edhe sot, reperi i njohur ka publikuar një foto shumë të bukur me djalin ku i shpreh dashurinë. “Të dua shumë”, shkruan ai, teksa shfaqet duke ngritur në krahë të voglin.

Ajo që bie në sy në këtë foto është edhe veshja e Zërit, i cili duket sikur ka kopjuar të atin në çdo detaj. Komentet dhe dashuria e shpërndarë nga ndjekësit, frymëzuar nga foto në fjalë nuk ka munguar. / revistawho.com