• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Hyrrem e dashuruar, shikoni “Sulltanin” që i ka pushtuar zemrën (FOTO)

Aktorja e njohur turke Meryem Uzerli, e cila tek ne njihet si “Sulltanesha Hyrrem” së fundmi ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin Alp Ozcan. I dashuri i saj është themelues i një kompanie për prodhimin e jahteve (shumë të vlerësuara në mbarë botën) dhe jeton në Londër, shkruan Magazina.al. Ndërkaq “Hyrremi” vazhdon karrierën e saj si aktore në Turqi. Edhe pse jetojnë larg njëri-tjetrit, takimet mes tyre nuk mungojnë, ata shihen shumë shpesh. Këtë e dëshmon më se miri edhe fotot e bëra nga çiftit. Një foto është publikuar këto ditë ku dyshja shihen të lumtur dhe të dashuruar me shumë së kurrë.

hyrem