• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Hygerta Sako na kthen pas në kohë me foton nga koncerti i parë që ka prezantuar

Moderatorja e njohur Hygerta Sako ka publikuar pak minuta më parë një foto nga koncerti i parë që ka prezantuar. Në vitin 1997, Hygerta ka prezantuar ‘Këngët e stinës’. Në atë kohë moderatorja sapo kishte nisur karrierën dhe në foto duket qartë që ka qenë mjaft e vogël. Megjithatë ende sot, Hygerta vazhdon të ketë të njëjtën hijeshi si dikur.

Pas prezantimit të koncerteve dhe disa eksperiencave të tjera ngjashme, moderatorja prej vitesh i është përkushtuar emisioneve sportive ku menaxhon më së miri studion dhe transmetimet e gjata./revistawho.com