• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Hygerta Sako na ëmbëlson ditën, mëngjesi i saj ka vetëm sheqer

Jemi mësuar që në rrjetet sociale të shohim foto të pjatave të mëngjeseve ideale, të shijshme dhe me pak kalori. Prezantuesja Hygerta Sako, sot na ka treguar panoramën e një tjetër mëngjesi të shijshëm por shumë i rëndë.

Sako ka postuar në ‘Instagram’ foton e një pjate në të cilën ka vetëm ushqime të ëmbla dhe me përmbajtje të lartë sheqeri. ‘Mirëmëngjes’-ka shkruar Hygerta bashkangjitur pjatës e cila shihet të përmbajë fiq dhe kajsi të thata, nutella dhe mjaltë.

Pavarësisht se duket një vakt shumë kalorik, prezantuesja ka zgjedhur të ketë një mëngjes të ëmbël, larg imazhit klasik të kafes dhe brioshit.\revistawho.com