• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Hygerta Sako e ka gjetur vendin ideal për foto, por ka një përplasje me vajzën: Të përcjell pas 10 minutash…

Moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka ndarë herë pas here momente të ndryshme nga përditshmëria, ndërsa disa orë më parë ajo ka treguar se ka vendosur të bëjë disa foto në dhomën e vajzës, e cila nuk e ka mirëpritur për shumë kohë.

“Kur i shkon vizitë vajzës në dhomën e saj dhe të përcjell me lezet pas 10 minutash”, ka shkruar Sako krah postimit ku duket se ndodhet në ambientin e preferuar të saj dhe të vajzës.

Me siguri tani që vajza është rritur edhe më shumë ka të tjera dëshira që ndodnjëherë bien ndesh edhe me mamin. Megjithatë Sako ka treguar se ka një lidhje të ngushtë me vajzën e saj.

Kujtojmë se përveç këtyre momenteve, Hygerta ndan shpeshherë edhe poza nga rutina e saj apo puna./revistawho.com