• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Hueyda ka më në fund ligjërisht familjen e dëshiruar dhe e përshkruan me fjalët më të ndjera

Hueyda El Saied ka postuar mëngjesin e sotëm një foto me dy duar të kapura dhe një status ku shprehet se kjo është dita më e lumtur për të këtë vit. Artistja tregon se bashkëshorti i saj Thierry ka birësuar Gabrielin. Tani ata janë ligjërisht një familje dhe të tre mbajnë të njëjtin mbiemër.

“Babe e bir… Duart me te bukura ne bote per mua.
Miqte e mi, sot kam zemren plot dashuri e krenari. Ashtu si dhe secili prej jush dhe une kam shume arsye qe të mburrem. Arrdhja e Gabrielit ne jeten time dhe me pas ajo e Thierryt ne jeten tone ishin ishin nder gjerat me te bukura qe kisha perjetuar deri me 2017. Por 2021-shin pavaresisht gjithe problemeve qe ka sjelle pandemia do te mbetet viti me i bukur per familjen tone.Tashme jemi ligjerisht te tre nje familje e vertete, se të tre kemi mbiemrin Grosjean, une nga martesa dhe Gabrieli nga biresimi. Me ne fund kam familjen qe kam enderruar. Thierry me shaka thote qe na ka zgjedhur Gabrielin dhe mua ne katallog, por Gabrieli dhe une themi te njejten gje per te, ndaj falenderojme Zotin qe beri qe Thierry te “hapte” faqen ku ishte fotografia jone e nuk u tremb teksa pa qe po lotonim. Perfundimisht jeta ka me shume imagjinate se ne dhe eshte e bukur, shume e bukur madje”-shkruan Hueyda.