• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Hueyda El Saied uron natën e mirë me foton ‘topless’

Hueyda El Saied ka publikuar një foto ndryshe mbrëmjen e sotme dhe sigurisht që i ka bërë të gjithë flasin për të. Shumë fotozhenike dhe më e ëmbël se kurrë, bukuroshja shfaqet ‘topless’ në këtë foto dhe i uron ndjekësve të saj natën e mirë në këtë mënyrë të veçantë. Komentet në këtë foto artistike të saj komentet kanë qenë shumë pozitive dhe na u mbush mendja top se sado kohë të kalojë, Hueyda duket gjithmonë njësoj e freskët dhe shumë e re.

Bukuroshja e ekranit, jeton jashtë Shqipërisë prej kohësh dhe ka ndërtuar familjen e saj të vogël atje dhe po jeton një periudhë shumë të qetë dhe të lumtur. / revistawho.com