• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Hueyda el Saied tregon që është grua për shtëpi, ja çfarë bën ajo

Hueyda el Saied është tepër aktive në rrjete sociale, ku publikon shpeshherë momente nga jeta me partnerin e ri, Tierin dhe djalin e vogël, Gabrielin. Së fundmi, ajo ka publikuar disa video në ‘Instastory’ ku ka zbuluar se kishte të ftuar në shtëpinë e saj dhe kishte vendosur të fillonte gatimet që tani, për të pasur mundësi të pastrojë shtëpinë pas rrëmujës. Arsyeja e këtyre videove? T’i tregojë ndjekësve se është grua për shtëpi. “Mos mendoni se më mban Tieri. Se unë jam grua për shtëpi”, dëgjohet të thotë ajo duke qeshur. Hueyda ka ndarë me ndjekësit dhe hapat e gatimeve të ndryshme që ka zgjedhur të përgatisë, sigurisht me ushqime të shëndetshme. Me siguri, darka e përgatitur do jetë e organizuar në detaje dhe nuk do të mungojnë të qeshurat dhe postimet në ‘Instagram’, kështu që tani jemi gjithë sy e vesh dhe presim me padurim të shohim çfarë ka përgatitur Hueyda./revistawho.com