• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Bleona Qereti shfaqet më sensuale se kurrë

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Kësaj here është rikthyer fuqishëm në rrjetet sociale me një deklaratë të fortë. Krahas fotos ka lënë mbishkrimin: “Vajza më e mirë që keni dashur ndonjëherë dhe përbindëshi më i frikshëm që nuk e keni ditur se keni nevojë…”- ka shkruar ajo. Bukuria e ndërthurur me format e saj joshëse i japin një vend më se të merituar, si një nga këngëtaret më seksi shqiptare. Me një veshje dantellë të zezë, ajo i lë pak vend imagjinatës. Një bombë e vërtetë!