• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Horoskopi

Horoskopi, 9 mars

Dashi

Sot do të përjetoni emocione të veçanta dhe do ju duket vetja sikur jeni mbi re. Në planin financiar duhet të jeni më të organizuar.

Demi
Do t’i harroni mosmarrëveshjet që keni pasur dhe do e shihni më me optimizëm të ardhmen.

Binjakët
Sot do kaloni një ditë mjaft pozitive dhe pasioni ka për të qenë i jashtëzakonshëm. Me financat duhet të tregoni shumë kujdes.

Gaforrja
Sot do të jeni tejet të fiksuar pas pamjes suaj dhe kjo gjë do tërheqë vëmendjen e të tjerëve.

Luani
Do jetë një ditë shumë e vështirë për të gjetur harmoninë në lidhje, pasi nuk do ndiheni mirë në asnjë moment. Në planin financiar do jeni me shumë fat.

Virgjëresha
Ditë e paqëndrueshme pasi do gjendeni në  udhëkryqe dhe nuk do dini çfarë të bëni. Buxheti do të jete i shkëlqyer.

Peshorja
Do të kuptoheni fare qartë me atë që keni në krah dhe do mund t’i sqaroni të gjitha problemet.

Akrepi

Do dialogoni me partnerin dhe kjo do t’ju ndihmojë edhe më shumë për të sqaruar gjithë keqkuptimet.

Shigjetari
Ditë harmonike, nuk do ndiheni keq përkundrazi emocionet do jenë shumë të forta. Në planin financiar situata do përmirësohet.

Bricjapi
Miqtë do ju gjenden pranë sot dhe do ndiheni shumë mirë me ta. Në planin financiar mendohuni mirë para se të hidhi hapa.

Ujori
Ruani qetësinë ju që jeni në një lidhje, ndërsa beqarët nuk do ta bëjnë për vete personin që pëlqejnë.

Peshqit
Partneri, do ju përgatisë surpriza te mrekullueshme. Beqarët do afrohen shumë me një person.