• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Horoskopi

Horoskopi, 8 mars

Dashi

Keni patur mosmarrëveshje me partnerin, mundohuni sot t’i zgjidhni sa më parë.

Demi

Sot do takoni persona që janë shpirtrat e tuaj binjakë. Në planin financiar shume planete do ju gjenden pranë.

Binjakët

Jeta juaj në çift do jetë e mirë sot, por nuk do përjetoni kënaqësi të veçanta. Beqarët takojnë personin e ëndrrave.

Gaforrja

Ndikimi i yjeve do jetë shumë pozitiv sot. Do ndiheni rehat në çdo moment.

Luani

Mësoni të hapni rrugë herë pas here, pasi problemet në çift do të agravohen.  Në planin financiar mos shpenzoni shumë.

Virgjëresha

Sot do keni mundësi për aventura dhe gjëta kalimtare asgjë më shumë se kaq. Buxheti për fat të mirë do të jetë i qëndrueshëm.

Peshorja
Sot do ndiheni mirë, pasi do merrni disa propozime mjaft interesante. Në planin financiar duhet të mateni disa herë, para se të shpenzoni.

Akrepi

Do bëheni nostalgjikë dhe do dëshironit që jeta të ishte shumë ndryshe. Në planin financiar çdo gabim i vogël ka për t’iu kushtuar shtrenjtë.

Shigjetari
Sot do realizoni një takim fantastik, që do t’ju bëj shumë të lumtur. Buxhetin do ta kenj gjithë kohës në vëmendje dhe do e kufizoni veten për të kryer shpenzime të ekzagjeruara.

Bricjapi
Mosmarrëveshjet me partnerin tuaj nuk do ti kurseni gjatë kësaj dite. Aq sa do mendoni  t’i jepni fund gjithçkaje.

Ujori
Në asnjë momente nuk do ndiheni të qetë sot. Në planin financiar gjërat do përmirësohen.

Peshqit
Do preferoni të qëndroni në qetësi sesa të përjetoni herë emocione pozitive dhe herë negative.