• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Horoskopi

Horoskopi, 17 shkurt

Dashi

Do lodheni pak për të gjetur njeriun e duhur,  por do ja dilni mbanë. Në planin financiar do t’i mbani të ardhurat e stabilizuara.

Demi

Tregohuni të kujdesshëm me fjalët e thëna, sepse prej tyre mund të lëndohen shumë njerëz. Financat do jenë të mira.

Binjakët

Dedikojini kohë plotësisht partnerit dhe familjas, ndërsa për pjesën tjetër do të mendojnë të tjerët.

Gaforrja

Ana profesionale do t’iu interesojë shumë sot. Duhet të tregoheni të arsyeshëm dhe mos të hidhni hapa të pamenduara.

Luani

Do keni shumë takime, por nuk do ndiheni gati për ndryshime në status. Financat duhet t’i riorganizoni sa më parë.

Virgjëresha

Keni lenë shumë situata pezull. Po e nënvlerësoni shumë personin tuaj të zemrës, por duhet t’i jepni zgjidhje sa më shpejt kësaj situate.

Peshorja

Sot s’do i mendoni gjërat dy herë dhe do hidheni në krahët e një personi që thjesht e pëlqeni.

Akrepi

Lejani gjërat kohës mos kërkoni me ngulm ndryshime të nxituara.

Shigjetari

Disa situatave të vogla në marrëdhënien tuaj në çift duhet t’i vini pikat mbi “i” dhe këtë duhet ta filloni që me mëngjesin e sotëm.

Bricjapi

Mos jini të ashpër me partnerin sepse nuk mund të pretendoni që ai të jetë i gatshëm t’ju durojë.

Ujori

Ditë e mbushur me lumturi. Në planin financiar do jeni shumë mirë.

Peshqit

Keshillat e miqve do të jenë ideale, për t’i dhënë zgjidhje diçkaje në jetën tuaj.