• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Hiqni dorë nga vathët e mëdhenj, këtë vit duhet të mësoheni me një trend tjetër

Në 2019 duket se duhet të heqim dorë nga disa trende të viteve të mëparshme dhe të mësohemi me një tjetër stil. Nuk bëhet fjalë vetëm për veshjet, por edhe pë bizhuteritë, sidomos për vathët. Këtë vit duhet të “zhdukni” vathët e mëdhenj rrumbullakë dhe të filloni të përdorni ata që janë më të vegjël në formë dhe shumë më klasikë.

Këta vathë duken shumë elegantë dhe nëse nuk dëshironi të vendosni një tjetër bizhu do të dukeni shumë bukur. Për shembull Meghan Markle është një fanse e madhe e vathëve të vegjël me gurë diamanti ose perla dhe prej saj mund të “vidhni” ndonjë model. /revistawho.com

Burimi: Who What Wear UK