• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Heroina e babit”, Fifi zbulon me një foto raportin që gëzon me njeriun më të shtrenjtë për të

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Filloreta Raçi ka treguar me anë të postime në rrjetet sociale se gëzon një raport të ngushtë me nënën e saj ndonëse disa herë i ka ndodhur dhe që të debatojë me të. Ndërsa së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një foto në llogarinë e saj ku tregon se çfarë raporti gëzon me babain.

“Heroina e babit”, shkruan babai i Fifit, mesazh ky që me siguri e kq emocionuar këngëtaren.

Raçi ka treguar se është shumë e lidhur me familjarët e saj dhe se ata janë njerëzit më të rëndësishëm për të./revistawho.com