• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Heidi Klum, një tjetër set fotografik seksi

Si një ish-modele e “Victoria’s Secret”, Heidi Klum është mësuar të mos vishet shumë.

Modelja 42-vjeçare ka pozuar për një set fotografik ku ka treguar trupin e saj në super formë për fushatën e fundit të koleksionit “Heidi Klum Intimates”.

Heide si fillim ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale, duke kënaqur 5.25 milionë ndjekësit e saj në “Twitter” dhe “Instagram”, ku shihet teksa bën disa lëvizje seksi nën tingujt e muzikës.

Heidi Klum Intimates”. 3

Heidi Klum Intimates”. 2

Heidi Klum Intimates”.

Heidi Klum Intimates”. 4