• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Vetëm në WHO

Hedh pas krahëve divorcin e konfliktet me Sajmir Çilin, Suela Kalaja nis jetën e re me biznesmenin

Lista e gjatë e lajmeve mbi divorcin apo konfliktin e ish-çiftit të artistëve Suela Kalaja e Sajmir Çili, sapo mori një kthesë të papritur. Këngëtarja e psikologia simpatike hodhi pas ditët e hidhura të vitit të fundit, për të nisur këtë verë një jetë të re e të lumtur. Suela Kalaja është zyrtarisht çift. Burime pranë këngëtares konfirmojnë për “revistawho.com” nisjen e marrëdhënies së saj të re, duke na zbuluar se bëhet fjalë për diçka serioze. Zotëria që shikoni në foto është një sipërmarrës që punon prej vitesh në Itali, por nuk dihen të tjera detaje rreth tij. Ndërkohë Kalaja ishte prej kohësh e divorcuar dhe jetonte me të bijën Isea në një banesë me qira në kryeqytet. Historia e divorcit me Sajmir Çilin u trajtua gjatë në media për shkak të akuzave për dhunë nga ky i fundit, të cilat më vonë u rrëzuan nga gjykata duke e shpallur Suelën të pafajshme. Por këto tani do t’i mbeten të kaluarës, pasi për Suelën ka nisur gjithçka nga e para. Sigurisht edhe për vajzën e saj, e cila pas ndarjes së prindërve ka qëndruar me të ëmën. Urime çiftit./ revistawho.com