• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Harry dhe William do të marrin pjesë në seritë e reja të ‘Netflix’, çfarë fshihet pas këtij eventi?

Princi Charles, Princi Harry dhe Princ William do të mbështesin David Attenborough, duke marrë pjesë në premierën e serive të reja në ‘Netflix’ në datë 4 prill. Të tre princat do të marrin pjesë në këtë premierë, por ata nuk do jenë të shoqëruar nga bashkëshortet tyre. Ky event do të mbahet nga Attenborough në Londër dhe pritet të ketë shumë të ftuar special.

Seritë e reja të David do t’i japin mundësinë publikut të përjetojë dhe shikojë bukuritë natyrore të botës./revistawho.com