• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Harrojini flokët e gjatë biondë, Loredana transformohet totalisht

Edhe pse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokët e gjatë dhe biondë, Loredana ka vendosur të transformohet totalisht. Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instastory’, ku shfaqet me flokët e prerë shkurt. Me sa duket reperja ka menduar të jetë më komode gjatë sezonit veror. Megjithatë edhe ky ‘look’ i shkon shumë e me siguri është pëlqyer mjaft nga ndjekësit e saj. Loredana është një nga artistet më të pëlqyera të momentit dhe po korr sukses të madh me këngët e saj.