• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Harbohet Sinani kërcen mbi tavolina

Ju thamë që do t’iu tregonim cdo detaj nga dasma e shumëpritur e Sinan Hoxhës dhe po e mbajmë fjalën. Edhe ne njësoj si dasmorët jemi zgjuar dhe gjithë sy e veshë nga ceremonia që po zhvillohet aktualisht në një ambient në periferi të Tiranës. Pas mesnate në cdo festë adrenalina rritet dhe gjithcka bëhet më harmonike, kështu po ndodh edhe me dhëndrin më të ri në qytet, Sinan Hoxha. Ai ka hipur majë tavolinave dhe ka kërcyer gjithë qejf për bashkëshorten e tij Andrrën dhe kolegët e tij.

11938025_10204849596783024_1861493655_n

Gjatë kohës që ai ka qenë duke vallëzuar kolegët Artiola Toska dhe Ermal Mamaqi, këndonin ” Ku ka si Sinani dhe Andrra”. Më pas këngëtari i cili me muzikën e tij, ka bërë shumë njerëz të vallëzojnë e dëfrejnë ka kërcyer sëbashku me Andrrën napolonin e famshëm, duke e ndezur më shumë atmosferën për të pranishmit… 

11930703_10204849600983129_661353626_n

11940135_10204849596863026_1962574398_n11948065_10204849596703022_176198457_n

Leave a Reply