• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Hande dhe Kerem janë bashkë me pushime dhe tani nuk e mohojnë dot

Çifti shumë i pëlqyer nga telenovela “Trokit në derën time”, Hande Erçel dhe Kerem Bursin prej disa muajsh po përflitet se janë bashkë edhe në jetën reale. Të dy i kanë mohuar thashethemet duke u shprehur se mes tyre ka vetëm miqësi dhe asgjë më shumë. Mirëpo ndryshe tregojnë veprimet e fundit.

Hande dhe Kerem janë bashkë me pushime në Maldive. Ata jo vetëm janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit. Por edhe postimet e tyre në Instagram i kanë nxjerrë zbuluar.