• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

“Hakmarrje”, Selen kërcënon Haldun, ja çfarë do ndodhë të hënën

Hakan përpiqet të marrë kamerën e fshehtë nga Selen. A do të mundet tja dalë mbanë ai? Jamur zbulon se dikush i ka marrë armën e fshehur në oborrin e shtëpisë së saj. Te kush do të dyshojë ajo? Krejt rastësisht, Asli gjen ilaçe në dhomën e Selen. Shahika do të organizojë një festë surprizë për ditëlindjen e Emres dhe kërkon ndihmën e Jamurit. Pasi vërteton se plaçkat e saj janë paketuar dhe se nuk mundet më të jetojë me familjen Arsoi, Selen kërcënon Haldun me të fshehtat që ajo di lidhur me Lejlën dhe çështjen e Adil Çelik. Ajo thekson faktin që ka video që vërtetojnë gjithçka. Si do të reagojë Shahika kur përballë saj do të prezantohet Derin Çelik? Hakan dhe Jamur do të vihen në lëvizje kundër Selen./tvklan.al