• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

“Hakmarrje”, Emre gjen pistoletë në shtëpinë e Jamurit, ja çfarë do të ndodhë sot

Si po shkon bashkëjetesa mes Emresë dhe Jamurit? Mikesha e Jamurit afrohet gjithnjë e më shumë me Ryzgar. Hakan shkon të takojë Ryzgar dhe e gjen atë aty.Si do të jetë përballja e Jamurit me mikeshën e saj? Tashmë Lejla kujton gjithçka në të shkuarën e saj por ka frikë nga vëzhgimet e rrepta të Shahikës. A do të mundet ajo të dalë nga gjendja e saj e burgosur? Emre tronditet kur gjen rastësisht një pistoletë në shtëpinë e Jamurit. Çfarë përgjigje do të marrë ai? Të tjera detaje do të zbulohen mbi mënyrën si Jamur ka fituar identitetin e ri. Shahika shkon për vizitë tek Jamuri. Çfarë do të kërkojë ajo prej saj?/tvklan