• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

“Hakmarrje”, Derin vdes, ja çfarë do të ndodhë të hënën

Derin nuk ja del t’i mbijetojë shpërthimit. Ajo vdes në krahët e Jamurit. Cilat do të jënë fjalët e saj të fundit?

Ndërkohë situata e Ryzgar është kritike.

I tërbuar nga gjithçka ndodhi, Barësh niset për te familja Arsoi. Çfarë do të bëjë ai?

Xhemre tronditet nga e vërteta therrëse, ndërsa Shahika dhe Haldun përpiqen të fshehin provat kundër tyre.

Përballja e Emresë me prindërit e tij do të jetë e ashpër.

Si do të reagojë Ryzgar kur të mësojë se Derin ka vdekur?

Haldun shkon në spital. Çfarë kërkon ai?/tvklan