• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

“Hakmarrje”, darka e Derin merr tjetër drejtim, ja çfarë do ndodhë të hënën

Sekrete të mëdha do të shfaqen në mbrëmjen e fondacionit të jetimëve nga familja Arsoi. Xhemre lëndohet tejmase nga fjalët e thënë nga mamaja e saj. Ku do të gjëjë ajo mbështetje? Derin përpiqet të rekuperojë marrëdhënien e saj me Emren, por dikush do tja ndërlikojë situatën. Darka e Derin do të marrë tjetër drejtim kur dikush tjetër do të vijë pranë saj. Çfarë do të bëjë Emre?Aishe është zhdukur dhe policia dyshon te Shahika. Haldun nuk gjendet asgjëkundi./tv.klan

CLOSE
CLOSE