• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Hailey Bieber marrëzisht e dashuruar, i dedikon bashkëshortit fjalët prekëse

Martesa e Hailey dhe Justin Bieber është një nga temat më të diskutuara në mediat rozë. Megjithëse së fundmi publiku e ka pranuar si të mirëqenë lidhjen e tyre, në fillim gjërat kanë qenë ndryshe për çiftin.

Së fundmi modelja e njohur ka zgjedhur disa fjalë emocionuese dhe për t’ia dedikuar partnerit të saj. “Dashuria ime. Je një mashkull i mrekullueshëm. Ti më bën një njeri më të mirë. Më bën më të lumtur se kurrë më parë. Jam pafund e lumtur për njeriun që je dhe për atë që po bëhesh. Të dua më shumë, çdo ditë”,-shkruan Hailey. Krahas dedikimit është një foto e Justin, i cili shfaqet i buzëqeshur.

Her love: Hailey Baldwin was back to her old tricks once more on Wednesday as she took to Instagram to share a gushing post about her husband and her pride in the 'incredible man' while lauding the star for 'making her a better human'

Pas problemeve që ka pasur çifti së fundmi duket se gjërat kanë marrë për mirë dhe dy të rinjtë më në fund po jetojnë në paqe. /revistawho.com