• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Gynejin e pret një surprizë e këndshme nga Songyli, nesër në “Lule të vetmuara”

Nazan dhe Defne kanë frikë se halla e Xhemres do ja marrë pasurinë. Halla e Xhemres, Emel vendos të birësojë Xhemren dhe i premton se bashkë do ndërtojnë një jetë të re. Kader pajtohet me Songylin. Emel vendos t’i tregojë Xhemres për pasurinë por Nazan e ndalon. Mesude i mban mëri Kemalit. Feride dhe Toprak shkojnë në një kurs kërcimi. Gokhan gjen përgjigjen e analizave dhe mendon se nëna e tij është e sëmurë. Ajo i tregon se analizat i përkasin babait të tij. Ky i fundit kërkon të bashkohet me familjen tani që është sëmurë. Gokhan nuk pranon që të jetojë me të atin. Ai shkon në jetimore dhe e ndan dhimbjen me Xhemren. Vajzat i përgatisin një surprizë Songylit që të pajtohet me Gynejin. Songyl i shpreh dashurinë Gynejit. Banu i kërkon falje Kaderit./revistawho.com