• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti, zyrtarizohet divorci

Ish-deputetja e PD-ës, Grida Duma i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Lajmi është bërë i ditur nga ‘Shqiptarja.com’, burime për të cilën kanë zbuluar dokumentin e divorcit. Sipas tyre ndarja është kërkuar nga Grida për arsye ende të pazbuluara.

Politikania e njohur ka folur shpesh për familjen e saj në intervista dhe ka treguar për raportin e mirë që ka me bashkëshortin dhe djalin e saj. Siç duket gjërat nuk kanë shkuar edhe aq mirë së fundmi, kështu që vendimi i përbashkët i ka çuar drejt ndarjes përfundimtare. /revistawho.com