• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Graniti ia thotë troç Fifit: Vdiqa të të puth

Loja me binjakët siamezë i ka ndarë Fifin dhe Granitin për disa ditë. Megjithatë Fifi dhe Graniti nuk kanë nguruar t’ia tregojnë njëri-tjetrit mungesën që ndjejnë.

“Vdiqa me të përqafu”, ishte fjalia e Fifit e cila u pasua nga përgjigja e Granitit: “Vdiqa të të puth”.

Sakaq Fifi i ka pohuar se ai është më i mirë se ajo, por Graniti ka këmbëngulur se ajo është më e mirë pasi është dhe shumë e kujdesshme./revistawho.com