• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Graniti i jep fund raportit të panisur me Fifin: E dua shumë si person, por…

Mbrëmjen e kaluar, Graniti i ka komunikuar Fifit se mes tyre nuk mund të ketë një lidhje dashurie. Kjo situatë e ka mërzitur dyshen, e Graniti këtë moment e ka ndarë edhe me Semin, Donaldin dhe Kleidin.

“I thashë që e dua shumë si person, por smund të ndodhi diçka mes nesh”, ka pohuar Graniti.

Mes të tjerash Semi i është drejtuar duke i thënë se nuk duhet të ndihet fajtor për këtë gjë./revistawho.com