• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Granit Xhaka feston ditëlindjen dhe merr urimin më romantik nga bashkëshortja

Futbollisti i famshëm shqiptar, Granit Xhaka, feston sot ditën e lindjes. Pak minuta më parë, bashkëshortja e tij Leonita ka zgjedhur ta urojë publikisht me disa foto mjaft speciale. “Gëzuar ditëlindjen dashurisë sime. Jam kaq e lumtur të të kem në jetën time. Përsa kohë të kam pranë vetes, e di që çdo gjë është e mundur. Të dua”, shkruan Leonita krahas fotove. Ajo dhe Graniti nuk e fshehin kurrë dashurinë e tyre dhe i bëjnë shpesh njëri-tjetrit dedikime nga më romantike. Kujtojmë se futbollisti dhe partnerja e tij janë prindër të një vajze të quajtur Ayana.