• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Granit Xhaka e shokoi fare bashkëshorten me ndryshimin që bëri në pamje

Granit Xhaka ka bërë një ndryshim në pamje duke i lyer flokët bjond. Futbollisti ka dashur që pamjen e re t’ja tregojë bashkëshortes surprizë përmes “facetime” dhe sigurisht, nuk pritej ndryshe, Leonita është shokuar. Graniti ka postuar një video ku shfaqet duke regjistruar veten teksa telefonon bashkëshorten me “Facetime” dhe ajo sapo e sheh, mbetet gojëhapur.

“Surprizë” –shkruan Graniti krah videos që habiti dhe ndjekësit e jo më bashkëshorten e tij.

Pak kohë më parë Graniti dhe Leonita u bënë prindër për herë të dytë me një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)