• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Këshilla

Google prezanton aplikacionin e ri për udhëtimet

Google do të krijojë një aplikacion të ri kushtuar udhëtimeve.

‘Destinacition’ integron të kuptuarit e thellë të vendeve në botë. Ju mund të mësoni mbi çmimet e fluturimeve dhe hoteleve gjithashtu, njoftoi ‘Google’ në një postim në blog.

Motori gjigant i kërkimit solli këtë risi pasi vitin e kaluar pati një rritje me 50 për qind të kërkimeve në “Google” nga përdoruesit e telefonave sa i takon udhëtimeve.