• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gold Ag: Ja pse Adelina Ismailin nuk e zëvendëson dot asnjë

Ajo do të mbetet një nga artistet më të dashura të skenës shqiptare. Bëhet fjalë për Adelina Ismailin, e cila edhe pse nuk ka publikuar këngë të reja gjatë këtyre viteve mbetet një artiste që publiku shqiptar e do dhe e çmon shumë. I këtij mendimi është edhe reperi Gold Ag, i cili thotë për Ekspress Rozë se ajo mbetet “in”.