• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Goditen me vezë Kendall dhe Kylie Jenner

Sipas burimeve thuhet se një grua është arrestuar në Australi pasi ka goditur me vezë dhe domate Kendall dhe Kylie Jenner gjatë një dalje publike në jë qendër tregtare në Sydney, Australi.

Dy motrat kanë fluturuar drejt Sydney ditën e djeshme për të promovuar linjën e tyre të të rrobave “Forever Now”.

Duket se zonja e arrestuar inatin nuk e ka patur me motrat Jenner pasi raportohet që përveç tyre të ketë goditur edhe disa fansa që kanë qënë të pranishëm aty.

Kendall dhe Kylie Jenner 2

Kendall dhe Kylie Jenner

Kendall dhe Kylie Jenner 3

Kendall dhe Kylie Jenner 4