• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Këshilla, Lajme

Goca mbani shënime! Këto janë kombinimet më të bujshme të Hailey Bieber me të cilat do dukeni yll…

Personazhe si Hailey Bieber dinë të kombinojnë dhe përshtasin elegancën e tyre edhe në një të dalë pasditeje, edhe në një dreke, apo në një ditëlindje në darkë. Varësisht arsyes dhe temës, Hailey ka shënuar gjithmonë në shenjë në daljet e saj publike, së bashku me ndihmën e mikut të saj stilist, Maeve Reill.

Kudo ku paparacët kanë fiksuar daljet dhe kombinimet e Hailey-t, fotot kanë bërë xhiron e rrjetit.

Ne ju sjellim më poshtë disa nga veshjet e Bieber, që mund t’ju frymëzojnë me shumë mundësi se si të kombinoheni këtë fund gushti ose fillim vjeshte:/revistawho.com