• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Beauty

Gloden Globe ndër vite, 11 yjet me imazhin më të kuruar (FOTO)  

Make up-i natyral, sytë e nxirë dhe flokët e valëzuar janë rregullat e arta të tapetit të kuq. Ndaj edhe në stilimet më të mira për flokë dhe make up të ceremonisë “Golden Globe” ndër vite, mizotëron ky look.