• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gjyste Vulaj: Jam martuar që 16 vjeç, kam bërë seks vetëm me burrin(video)

Një rrëfim të pazakontë ka bërë këngëtarja seksi Gjyste Vulaj në studion e Turjan Hyskës. E ftuar në “Oktapod” ajo ka treguar detaje shumë personale. E martuar që 16 vjeçe, Gjystja ‘betohet’ se burri i saj Sokoli, është i vetmi mashkull me të cilin ka kryer marrëdhënie seksuale. Gjithësesi ajo shprehet se do ta falte bashkëshortin nëse ai do ta tradhëtonte. Artistja tregon se në momente të caktuara, ka menduar ta tradhëtonte të shoqin kur ka dyshuar tek ai, me të parin mashkull që do i dilte përpara. Martesa 22–vjeçare e këngëtares dhe fëmijët, sipas saj kanë ulur disi intensitetin e jetës seksuale. E pyetur nga Turi se cili është politikani më seksi shqiptar, Gjystja zgjodhi Sali Berishën.