• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gjyste Vulaj goditet në fytyrë

Gjyste Vulaj ka treguar përmes një postimi në Facebook, se gjatë mëngjesit të sotëm është goditur në fytyrë.

Këngëtarja ka shkruajtur se djali i saj 3 vjeçar e ka goditur me këmbë gjatë gjumit në hundë dhe buzë, duke ja prishur gjumin asaj. Më poshtë këngëtarja sqaron të gjithë situatën e “vështirë” prindërore.

gjyste

gjyste