• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gjithmonë në shoqërinë e njëra-tjetrës, Jona Spahiu tregon me këto pamje raportin me kunatën e saj

Moderatorja e njohur, Jona Spahiu ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se gëzon një raport shumë të ngushtë me motrën e bashkëshortit të saj, pra kunatën. Spahiu ka publikuar herë pas here video të ndryshme me të ku ka treguar se gatuan dhe kalon gjithë kohën e lirë pranë saj.

Së fundmi Jona ka ndarë një video ku shfaqet duke kërcyer me kunatën në oborrin e shtëpisë. Edhe aty dy vajzat shfaqen mjaft me energji, duke shijuar diellin dhe muzikën.

Siç duket Jona dhe Drita gëzojnë një raport për t’u pasur zili, i cili me siguri nuk i ka shpëtuar as syrit të ndjekësve./revistawho.com