• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Gjithmonë e guximshme, Dafina Zeqiri shfaqet me një ‘look’ tjetër

Ndryshimi i shpeshtë i ‘look-ut’ i këngëtares së njohur, Dafina Zeqiri nuk është më një surprizë për të gjithë ndjekësit. Megjithatë së fundmi ajo ka treguar me anë të një videoje të realizuar në ‘Tiktok’ se ka vendosur të shfaqet me flokë të gjatë dhe ‘makeup-in’ e kuruar deri në detaje.

Zeqiri duket shumë bukur me flokët e gjatë, megjithatë me guximin që këngëtaren e dallon nuk do të ishte çudi që ditën tjetër të shfaqej me flokë të shkurtër.

Kujtojmë se së fundmi Dafina ka sjellë disa projekte muzikore si ‘Njëherë në jetë’ apo ‘A je pendu” që janë kthyer menjëherë në hite./revistawho.com

View this post on Instagram

☺️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on