• youuinsttaaffccbb
TEST
Pa kategori

Gjithmonë duke vendosur një trend të ri, Dafina Zeqiri “ndez” rrjetin me fotot e fundit

Dafina Zeqiri ka treguar gjithmonë se i pëlqen të eksperimentojë me ‘look-un’ e saj, i cili ka ndryshuar nga java në javë. Së fundmi artistja e shumë hiteve ka treguar me anë të disa fotove përgatitjet e një projekti të ri muzikor, ku ka marrë vëmendjen maksimale pamja mjaft tërheqëse e saj.

Me një veshje në ngjyrat e kuqe dhe të bardhë, flokët e gjatë dhe grimin mjaft ‘glamour’ me xixa, Zeqiri ka sjellë sërish një trend me këtë stil.
“Baby ti ama”, ka shkruar Dafina krah postimit duke zbuluar pak nga projekti i radhës. Kujtohet se ajo ka sjellë këngë të ndryshme gjatë kësaj periudhe si ‘Një herë në jetë’ apo ‘A je pendu’ që janë kthyer menjëherë në hite./revistawho.com

View this post on Instagram

Baby ti ama…..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on